کارشناس حفاظت و خدمات ایمنی اداره کار

این شرکت با در اختیار داشتن تعداد 5 کارشناس رسمی حفاظت فنی و خدمات ایمنی کار در حوزه های آسانسور، مخازن تحت فشار، بالابر، تجهیزات باربرداری، جرثقیل و ارت هم اکنون در حال فعالیت و صدور گواهینامه سلامت در زمینه های نامبرده در سازمانها و واحدهای صنعتی ذیربط می‌باشد.

بازرسی نازل های سوخت مایع و دستگاه های توزین غیرخودکار

این شرکت با اخذ مجوز آزمون دوره ای نازل های سوخت مایع و دستگاههای توزین غیر خودکار از مرکز اندازه شناسی اوزان و مقیاس ها در سال 1397،  با در اختیار داشتن آزمونگران متخصص در این حوزه فعالیت خود را در آزمون دوره ای این دستگاه ها در سطح کشور آغاز نموده است.
 

کارشناس رسمی استاندارد

این شرکت با در اختیار داشتن دو کارشناس رسمی استاندارد در زمینه های 1- آموزش و 2- نظارت (حوزه های فنی آسانسور و معیار مصرف انرژی) با انجام کارشناسی در حوزه های نامبرده به صدور گزارش کارشناسی می پردازد.

ارایه خدمات بازرسی فنی آسانسور شرکت گاز

این شرکت در تاریخ 1397/03/08 موفق به کسب «گواهی تایید صلاحیت جهت ارایه خدمات بازرسی فنی در شرکت ملی گاز ایران و شرکت های تابعه» به شماره گواهی گ 28456/050/0 شده است.
 

بازرسی انواع بالابر، جرثقیل های سقفی، برجی، موبایلی و لیفتراک

این شرکت به منظور توسعه فعالیت‌های خود، در سال 96 با امضاي تفاهم‌نامه همکاري با شرکت صحت سنج سپاهان (s3co) (با مجوز به شماره NACI/IB1082-00  به تاريخ صدور 1396/11/15 توسط مرکز ملي تاييد صلاحيت) در حال حاضر به عنوان نماینده این شرکت به انجام بازرسی در زمينه انواع جرثقيل‌های برجی (تاور کرين)، جرثقيل‌های سقفی، موبايل، ليفتراک و تجهيزات باربرداری مشغول به کار می‌باشد. 

بازرسی استاندارد آسانسورهای برقی

زمینه مجاز فعالیت شرکت، بازرسی فنی در صنایع می‌باشد که درتاریخ  1390/09/22 گواهینامه تایید صلاحیت اولیه خود را به شماره NACI/IB 321 تحت عنوان بازرسی فنی آسانسورهای برقی بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 1-6303 (شرکت بازرسی کننده نوع الف)، از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران دریافت نمود و هم اکنون طی دو مرحله تمدید پروانه با گواهینامه تایید صلاحیت به شماره  NACI/IB 1057-00 مورخ 1396/07/04 مشغول به فعالیت می‌باشد.

آموزشگاه همکار اداره استاندارد

این شرکت در راستای تصمیمات خود مبنی بر تاسیس آموزشگاه در جهت ارائه خدمات آموزشی مرتبط با موضوع شرکت، در تاریخ 11/05/96  موفق به اخذ مجوز مربوطه به شماره 99252 در حوزه «مکانیک و فلزشناسی» از دفتر آموزش و ترویج سازمان ملی استاندارد شده و هم اکنون در حال برگزاری دوره های آموزشی در زمینه نامبرده در محل آموزشگاه همچنین در محل سازمانها می‌باشد.